Omán - hotely

Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel

Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely

  Muscat | Omán | Last Minute
  ✈ letecky Praha
  🍽️ snídaně
  📅 16 dní (15 nocí) dovolené
  21. května - 5. června 2022

  67 160 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely v termínu od 21.05.2022 do 05.06.2022.

  Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel

  Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely

   Muscat | Omán | Last Minute
   ✈ letecky Praha
   🍽️ snídaně
   📅 9 dní (8 nocí) dovolené
   4. června - 12. června 2022

   42 530 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely v termínu od 04.06.2022 do 12.06.2022.

   Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel

   Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely

    Muscat | Omán | Last Minute
    ✈ letecky Praha
    🍽️ snídaně
    📅 6 dní (5 nocí) dovolené
    26. července - 31. července 2022

    31 970 Kč

    Zobrazit nabídku ►

    Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely v termínu od 26.07.2022 do 31.07.2022.

    Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel

    Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely

     Muscat | Omán | Last Minute
     ✈ letecky Praha
     🍽️ snídaně
     📅 12 dní (11 nocí) dovolené
     16. srpna - 27. srpna 2022

     61 620 Kč

     Zobrazit nabídku ►

     Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely v termínu od 16.08.2022 do 27.08.2022.

     Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel

     Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely

      Muscat | Omán | Last Minute
      ✈ letecky Praha
      🍽️ snídaně
      📅 16 dní (15 nocí) dovolené
      20. srpna - 4. září 2022

      67 160 Kč

      Zobrazit nabídku ►

      Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely v termínu od 20.08.2022 do 04.09.2022.

      Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel

      Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely

       Muscat | Omán | Last Minute
       ✈ letecky Praha
       🍽️ snídaně
       📅 12 dní (11 nocí) dovolené
       24. srpna - 4. září 2022

       53 080 Kč

       Zobrazit nabídku ►

       Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel - Omán - hotely v termínu od 24.08.2022 do 04.09.2022.

       Zobrazeno 1-6 z celkem 6

       Top nabídky

       Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 6 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

       Nejlevnější Omán - hotely

       Nejlevnější Omán - hotely

       Nejlevnější dovolenou Omán - hotely pořídíte v ubytování Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v úterý 26. července 2022 a příjezdem/příletem v neděli 31. července 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 31 970 Kč. Rekreace v resortu Muscat je v délce 6 dní - 5 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Ománu a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel je situován v letovisku Muscat. Doprava do letoviska Muscat je v rámci této nabídky ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Ománu v létě o prázdninách.

       Omán - hotely - nejlepší recenze

       Omán - hotely - nejlepší recenze

       Nejlepší recenze 0 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je sobota 21. května 2022 a den příjezdu/příletu je neděle 5. června 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 67 160 Kč. Pobyt je se stravou formou snídaně v délce 16 dní, 15 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Omán a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Muscat, kde se ubytování Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Super Last Minute v Ománu na jaře s nejlepší recenzí v rezortu Muscat.

       Jaké jsou možnosti dovolené v Ománu?

       Dovolená a Last Minute

       Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Ománu vyberte úvodní stránku v Omanlastminute.cz - dovolená Omán a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Omán - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Ománu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
       Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Ománu 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

       Doprava

       Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Ománu? Pro pobyty v Ománu lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky nebo letecky z Prahy.
       Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Ománu letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

       Strava

       Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Ománu s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
       Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Ománu připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Ománu a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

       Termín

       Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Ománu příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Ománu svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Ománu v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

       Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Ománu? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Ománu na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Omán v měsících červen, červenec a srpen - Omán v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Ománu v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
       Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Ománu jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

       Jaký objednat zájezd?

       Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Ománu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

       Luxusní nebo levná dovolená?

       Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Ománu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Ománu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Omán - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Ománu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

       Výběr lokality

       Svůj pobyt v Ománu můžete vybrat z následujících 2 letovisek / rezortů:

       Alternativní dovolená

       Nevybrali jste si v Omanlastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Ománu můžete vyzkoušet například také web Dovolená Omán. Zajímají vás možnosti rekreace hotely v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou hotely jako Itálie hotely, Jordánsko hotely nebo například Kanárské ostrovy hotely či Kapverdské ostrovy hotely.

       Omán - hotely - recenze

       Omán - hotely - nebyla nalezena žádná recenze.

       Web Omanlastminute.cz nevyužívá cookies.
       Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
       Copyright © 2022. Omanlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Ománu.