Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 408

Luxusní Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená

Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Ománu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Kempinski Hotel Muscat v letovisku Muscat. V období od 30.3. do 8.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 61 680 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Muscat, kde se ubytování Kempinski Hotel Muscat nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Ománu.

Nejlevnější Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená

Nejlevnější Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Grand Hyatt Muscat. Svou rekreaci v období od 17.6. do 25.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 36 580 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Grand Hyatt Muscat je situován v letovisku Muscat. Doprava do letoviska Muscat je v rámci této nabídky letecky, z letiště Bratislava. Využijte nejlevnější First Minute v Ománu.

Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 5hvězdičkový Kempinski Hotel Muscat. V termínu od 5.1. do 14.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 69 380 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Muscat, kde se ubytování Kempinski Hotel Muscat nachází, se dostanete letecky, z letiště Bratislava. Užijte si nádhernou zimní dovolenou v Ománu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Omán letecky z Bratislavy - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Ománu.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Omanlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Ománu. Web Omanlastminute.cz využívá cookies.