Omán v říjnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 62

Nejlevnější Omán v říjnu

Nejlevnější Omán v říjnu

Nejlevnější dovolenou Omán v říjnu pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Millennium Resort Mussanah. Svou rekreaci v období od 14.10. do 21.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 27 591 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 16 % z původní ceny 32 846 Kč. Millennium Resort Mussanah je situován v letovisku Muscat. Doprava do letoviska Muscat je v rámci této nabídky letecky, z letiště Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute v Ománu s průměrnou recenzí 78 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Omán v říjnu

Omán v říjnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Ománu? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha v letovisku Muscat. V období od 21.10. do 28.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 72 480 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Muscat, kde se ubytování Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Ománu.

Omán v říjnu - nejlepší recenze

Omán v říjnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 78 % má podle 5 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Millennium Resort Mussanah. V termínu od 14.10. do 21.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 591 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 16 % z původní ceny 32 846 Kč. Do lokality Muscat, kde se ubytování Millennium Resort Mussanah nachází, se dostanete letecky, z letiště Vídeň. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Ománu s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Omán v říjnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Ománu.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v Ománu v říjnu? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Ománu sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Ománu. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Ománu bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v říjnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Ománu. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Ománu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Omán v říjnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Ománu můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Omanlastminute.cz - porovnání cen zájezdů do Ománu. Web Omanlastminute.cz využívá cookies.